Що важливо знати про утеплення будинку

Ціни на опалення ростуть, так само як і ціни на енергоносії, а наші громадяни так і продовжують мерзнути, особливо в квартирах старого житлового фонду. Справа в тому, що донедавна при будівництві ніхто не переймався застосуванням енергозберігаючих технологій, тому якщо обстежити будь-який будинок, то виявиться, що величезні втрати тепла йдуть не тільки через вікна і двері, а найперше, через стіни. Тобто можна поміняти вікна на металопластикові, утеплити двері, а в квартирі чи будинку тепліше не стане. Потрібен більш радикальній підхід – утеплення фасадів Львів. Зараз спостерігається справжній ажіотаж навколо цього питання, але часто пересічний споживач мало розуміється на технологіях, старається зекономити, запрошує некваліфікованих майстрів, тому результат буде малоефективним. Дуже важливо підійти до проблеми утеплення комплексно, вибираючи і найкращі матеріали, і професіональний підхід до роботи з ними.

  утеплення будинку

В цьому можуть допомогти готові рішення від компанії, яка є лідером європейського ринку і давно присутня у нас, маючи прекрасну репутацію. Це Ceresit, що пропонує споживачу систему утеплення, а не просто матеріали для нього. Купуючи таку систему, можна розраховувати на комплексний підхід, коли певний матеріал для утеплення скомпоновано з іншими матеріалами для оздоблення так, що вони ідеально одне одного доповнюють. Це значить, що утеплення буде максимально ефективним і довговічним.

 утеплення будинку


Але це не все, бо кожен може замовити просто на сайті компанії, заповнивши форму зворотного зв’язку, це комплексне рішення для утеплення будинку. Як це працює? Як тільки заявка надходить, з клієнтом спілкується менеджер, який пропонує почати шлях до комфортного життя без переплат за опалення з енергоаудиту. Приміщення обстежується на предмет втрат тепла за допомогою професійного обладнання, це безкоштовно, результати такого обстеження опрацьовуються і розробляється проект утеплення з кошторисом. Якщо клієнту підходить, то починаються, власне, роботи по утепленню, знаходиться кваліфікована бригада будівельників за допомогою тендеру, далі процес виконання робіт по утепленню запускаються і споживача очікує. Прекрасний ефект від професійно виконаної роботи, при тому, що компанія Ceresit надає гарантію на свої матеріали до 10 років. Це говорить про їх високу якість і надійність, що сполучається з загалом прийнятними цінами.

 утеплення будинку

Наверх