Де придбати обладнання для ферми

Одним з найперспективніших напрямків для початку власної справи є сільське господарство, а саме відкриття міні-ферми по вирощуванню свиней. У нас традиційно користується величезним попитом свинина, так що навіть невелике поголів’я може стати основою для благополуччя родини та доброї результативності власної справи. Звісно, потрібно відмовлятися від застарілих методів тваринництва, сьогодні є сучасні, дуже ефективні підходи, які дозволяють економити на всіх етапах і ресурси, і корми, а в кінцевому висновку отримати прибуток. Крім того, м'ясо буде не тільки смачним, а й корисним, екологічно чистим, з мінімальним вмістом шкідливих додатків у вигляді антибіотиків чи стимуляторів росту. Сучасне обладнання для свинокомплексів допоможе створити оптимальні умови для вирощування молодняка й доведення його до товарної ваги. Запорукою цього стане правильний мікроклімат, чистота у приміщеннях, розподіл кормів, а також автоматизація всіх процесів на фермі.

обладнання для свиноферми


Саме такий комплексний підхід до обладнання свиноферми будь-яких розмірів пропонує компанія «Сій Добро». Вона реалізує різноманітні види продукції, включно з товарами для створення відділень для осіменіння, для свиноматок, для дорощування поросят, для відгодівлі. Крім того, під ключ монтуються системи вентиляції, опалення та охолодження, сухого годування і рідкого годування. Треба також відзначити, що фірма продає унікальне обладнання для підтримання оптимального температурного режиму в свинарнику – це геотермічна система оптимізації мікроклімату. Вона випускається за патентом австрійського бренду Bräuer, відрізняється інноваційним підходом до створення ідеальних умов для вирощування поголів’я свиней. Улітку на фермі не жарко, а взимку не холодно, що сприяє швидкому набиранню ваги, відсутності захворювань, це дозволяє використовувати менше медикаментів і стимуляторів росту. Такий підхід, в свою чергу, робить продукцію свинокомплексу ближчою до органічної, що зараз надзвичайно цінується споживачем.

обладнання для свиноферми


Як замовити обладнання і монтаж? Для цього можна зв’язатись з представниками фірми «Сій Добро» телефоном чи написати листа на електронну пошту. Дуже скоро на запит потенційного партнера буде відгук, менеджер проконсультує його та запропонує краще вирішення для конкретного бізнес-плану. Ціни на обладнання й послуги цілком помірні, компанія співпрацює як з фізичними, так і з юридичними особами. Все обладнання сертифіковане, тому може використовуватись на підприємствах, які підпадають під перевірки державними органами.

Наверх