Каркасні будинки - це сучасно і безпечно

На тлі значного погіршення екології планети люди більше надають уваги якості життя, прагнучи жити в умовах, що не завдають шкоди здоров’ю. Українці все частіше віддають перевагу оселям з натуральних матеріалів. Будинки панельно-каркасного типу мають високу популярність у всьому світі. Компанія «АртХаус Буд» має великий досвід у зведенні каркасних споруд.

Каркасні будинки

У чому привабливість каркасних технологій?

Забудовників вражають високі темпи будівництва. Всі елементи будівлі створюються з кріпленнями, тому на спорудження каркасної конструкції не потрібно багато часу. В перекриттях стяжки також передбачені. ТОВ «АртХаус Буд», створюючи каркасні будинки під ключ, приділяє багато уваги якісному прокладанню системи комунікацій з конденсуванням, щоб оселя була комфортною та безпечною.
При інтенсивній роботі, не допускаючи відхилень всі графіка виконання робіт, завершити будівництво можна лише за 2 місяці. Для каркасної конструкції використовується високоякісна деревина, що робить споруду міцною та довговічною. Серед інших переваг будинків каркасного типу слід відзначити:
- високу тепло- та звукоізоляцію;
- сейсмічну стійкість;
- тривалий термін експлуатації.

Каркасні будинки

Економічні вигоди каркасних осель

Перед проектуванням каркасно-панельних будівель ретельно вивчаються особливості ландшафту та конфігурації ділянки під забудову. Кожна деталь проектується з урахуванням ваги опорних конструкцій. Всі розрахунки виконуються з високою точністю. Тому такою привабливою для забудовників виявляється на каркасні будинки ціна. Вона в кілька разів нижча від ціни цегляних та інших видів будівель. Економію коштів власник екологічного каркасного будинку буде відчувати й під час його експлуатації. Завдяки високій енергоефективності, рахунки за комунальні послуги будуть значно нижчими. Адже в зимові морози витрачається менше енергії на обігрів оселі, а влітку на кондиціонування.
Компанія «АртХаус Буд» пропонує великий вибір готових проектів каркасних будинків, серед яких обов’язково знайдеться такий, що припаде клієнту до душі. Архітектори компанії за бажанням замовника можуть створити індивідуальний проект, який буде враховувати всі його побажання. Екологічний каркасний будинок має стильний вигляд. Жити в такому будинку безпечно, комфортно та економічно вигідно.
Прослужити таке житло може до 100 років, радуючи мешканців теплом та затишком.

Наверх