Як вибирати петлі для душової кабіни?

Дверцята бувають наступних різновидів: орні, відкоти (секційні) і складні.
Душові кабіни, дверцята в яких розчиняються або відкочуються не рекомендуються до покупки. Орні двері вимагає занадто багато вільного простору зовні кабіни.
У разі розсувних дверей власнику доводиться велику увагу приділяти чистоті напрямних (видалення кальцієвих розлучень, що погіршують русі роликів).

петлі для душової кабіни


Складна дверцята зміщується всередину душової кабіни – най економніший з точки зору витрачання простору варіант.
На останньому етапі вибирають матеріал піддону: сталь; чавун, фаянс / фарфор; штучний камінь (акрил, кварил). Оптимумом по співвідношенню ціна / міцність / простота догляду є акрил.
Як нам вибрати петлі для душових кабін
Основні види продукції
Петлі для душової кабіни відчувають бузпосиредній вплив води і різних миючих засобів (шампунь, мило). З цієї причини матеріали, які застосовуються для її виробництва, повинні володіти відмінними експлуатаційними характеристиками.
Щоб гарантувати відмінне кріплення дверей, петлі душової кабіни купити можна в компанії «GlassMtech».
Ми пропонуємо вашій увазі наступні варіанти петель для душової кабіни:
Стіна-скло. Цей тип добре підходить для душових малого розміру. Дані петлі оснащуються доводчиками, які завершують поворот при закритті.
Скло-скло. Такий вид застосовується при установці великої душової кабіни, що має дверцята в центрі. Петлі подібної конфігурації представлені в широкому асортименті, який забезпечує поворотні і митників системи затвора.
Підлога / стеля-скло. Вони застосовуються в кабінах, де для скла відведено місце від підлоги до стелі для забезпечення гарної герметичності душовою.

петлі для душової кабіни


Що потрібно враховувати при виборі петль?
Купівля даних виробів передбачає наявність певних знань пристрої і роботи поворотного механізму, а також розуміння нюансів кріплення до різних поверхонь. Ми пропонуємо універсальні можливості по індивідуальній настройці петель для душових кабін і роботі доводчика, які підвищують герметичність конструкції і естетичний зовнішній вигляд душової кабіни в цілому.
Спочатку вирішите, які механізми (поворотні або митників) вам потрібні. Перші відкривають двері всередину і назовні кабіни, а другі - в обидва боки. Рідше зустрічаються вироби зі складним або зсувним механізмом.
Далі виберіть кут повороту (сорок п'ять, дев'яносто чи сто вісімдесят градусів). Якщо душова має незвичайну форму, то придбайте деталь з довільним фіксуванням кута повороту.
Вже після цього можна зупинитися на конкретному варіанті петель для душових кабін. Враховуйте максимально допустиме навантаження - виріб повинен мати запас міцності, який на чверть перевищує масу самих дверей. Не менш важливим аспектом є наявність потрібної кількості накладок для скла певної товщини. А вже в кінці виберіть колір петлі, який найбільше підходить до інтер'єру душової кабіни.

Наверх